Nodibināta “Tiesiskās aizsardzības savienība”

Pirms pāris dienām Dienas biznesā lasīju ziņu, ka ir nodibināta Tiesiskās aizsardzības savienība, kura sniegs bezmaksas pamata juridiskās konsultācijas kreditēšanas jomā un darba tiesībās, rīkos seminārus un diskusijas, pieaicinot ekspertus ekonomikas, finanšu un tiesību jomā. Tāpat TAS arī plāno izdot dažādus izdevumus, lai informētu sabiedrību, veicināt personu, kurām ir kredītsaistības, pieredzes apmaiņu par problēmjautājumiem un to risināšanas metodēm. TAS ir gatava sniegt palīdzīgu roku jebkuram grūtībās nonākušam indivīdam.

Pats personīgi nepazīstu nevienu cilvēku no šīs organizācijas, kā arī pagaidām neatradu nekādu kontaktinformāciju tai, tapēc nevaru neko komentēt no savas puses.

2 Comments

LudmilaJune 13th, 2009 at 10:09 am

Labdien,ir jau loti labi,ja ir iestade,kura varetu palidzet nabaga kreditnemejiem,kuri nonakusi strupcela!Ta notika ari ar mani,palidzot berniem,ielidu trijos kreditos,visu laiku regulari atmaksaju,bez kavejumiem,tad vienu menesi nogrieza algu,vel slimoju un no ta laika (aprilis)ir ielaists.Sakas paradi,.Tagad nezinu ko iesakt,bankas atsaka,gribeju 2000ls panemt kreditu ,lai apmaksatu esosos, butu viens kredits uz 3 gadiem.,viena vieta(pasreiz man vini izmetati)Busu pateiciga ,ja kads varetu palidzet!

Edgars LetinskisJune 17th, 2009 at 11:19 pm

Jaunu kredītu Jums neizdosies tagad paņemt un arī nevajaga.
Vislabākais un lētākais risinājums Jums ir sekojošs: ejiet pie esošajiem kredītdevējiem un sakiet, ka nespējat maksāt un prasiet, lai viņi pagarina kredītu termiņus. Ja pagarinot termiņus vienalga nevariet visu apmaksāt, prasiet lai samazina procentus.
Ja trūkst padoma, droši zvaniet manam kolēģim - Jurijs Keišs - 29108666, vai man - 26326633.

Leave a comment

Your comment