DROŠI par mums

Kredītiestādei ir kredītiestādes intereses, nekustamā īpašuma attīstītājam ir attīstītāja intereses, māklerim ir māklera intereses.

Bet „Droši“ kredītu brokeri interesē, lai Jūs saņemtu labākos iespējamos hipotekārā kredīta nosacījumus – un iegādātos perspektīvu mājokli, kas nekļūs par apgrūtinājumu.

„Droši“ pakalpojumi interesentiem ir pieejami jau kopš 2005. gada. „Droši“ dibinātāju izpratne par kredītu brokera lomu ir veidojusies, strādājot līdzīga profila uzņēmumos un arī privāti saskaroties ar riskiem, problēmām un grūtībām, kas saistītas ar kredīta ņemšanas procesu.

„Droši“ kredītu brokeru rīcībā ir plaša, aktuāla un kvalitatīva informācija par visiem hipotekārās finansēšanas aspektiem, kas ļauj objektīvi salīdzināt dažādu bkredītiestāžu piedāvājumu plusus un mīnusus, tā palīdzot nodrošināt, lai kredīts, ko saņem klients, būtu ar iespējami labākajiem noteikumiem un minimāliem paša ieguldījumiem, vienlaikus izvairoties no nevajadzīgiem riskiem.

Personiska attieksme ne tikai pret klientu, bet arī pret banku speciālistiem padara „Droši“ par savējiem gan kredīta ņēmējam, gan kredīta izsniedzējam.

„Droši“ speciālisti izglīto klientu un rūpējas, lai viņš nepieciešamo informāciju un finansējumu iegūtu ērtāk, lētāk un drošāk.