Klientu atsauces

ANDREJS IVANOVS

Pirms Droši pakalpojumu izmantošanas es par kredībrokeriem neko nezināju, pat to, ka tādi eksistē.
Droši speciālistu konsultācijas ļāva man iegādāties nekustamo īpašumu tādā situācijā, kas sākotnēji likās pilnīgi bezcerīga.

—————————————————————————–

ANDRIS UN DACE FREIDENFELDI

Par kredītbrokeriem vispār un konkrēti par Droši es uzzināju gluži nejauši - darba kolēģe aizgāja strādāt uz šo uzņēmumu. Tieši viņa mūs pārliecināja, ka ar savām nelielajām algām un bez uzkrājumiem tomēr varam atļauties savu dzīvokli.
Pateicoties Droši, mēs gan tikām pie dzīvokļa, gan ieekonomējām ļoti daudz laika, kas būtu bijis jāpatērē, apstaigājot visas bankas un citas iestādes.
Droši gribu novēlēt mazliet vairāk reklāmas. Daudz cilvēku nezina, ka ir iespējams nopirkt mājokli, īpaši neiespringstot, grūtāko darbu uzticot kādam citam. Droši kredītbrokeriem var droši uzticēties, viņi zina, ko dara - vismaz vairāk par pircēju noteikti.

—————————————————————————–

JURIS BRIEŽE

Slēdzot līgumu ar banku, ir jāpārzina katra nianse, bet tāds cilvēks kā es, kura darbs ikdienā nav saistīts ar finansēm, bieži apjūk daudzajos paragrāfos un sarežģītajos formulējumos. Kredītbrokeris pārstāv manas, nevis banku intereses un pārzina šī procesa zemūdens akmeņus, tātad Droši iesaiste deva man garantijas un drošības sajūtu.
Droši darbinieki ir pierādījuši, ka var atrisināt un koordinēt sarežģītas situācijas, piemēram, valsts piešķirtā pārcelšanās pabalsta izmantošana bankas kredīta pirmajā maksājumā.
Jāatzīst, ka Droši pakalpojumi ir saistīti ar zināmām izmaksām, taču uz vispārējā fona tās ir pilnīgi pieņemamas, jo katra kļūda var maksāt daudz dārgāk.

—————————————————————————–

KĀRLIS RUGINS

Droši speciālistu pakalpojumus izmantot mani pamudināja iespēja saņemt mazāku aizdevuma procentu likmi un uzticēt kādam citam aizdevuma saņemšanas procesa nokārtošanu.

—————————————————————————–

IMANTS KALVIŠS

Izmantojot Droši kredītbrokeru pakalpojumus, man nebija jātērē laiks bankas un citu iestāžu apmeklējumiem. Arī izvēlēties banku, kurā ņemt hipotekāro kredītu, bija krietni vieglāk, jo man tika sagatavoti pārskatāmi un saprotami pārskati par izdevīgākajiem piedāvājumiem.
Labprāt iesaku Droši pakalpojumus arī saviem draugiem un kolēģiem - pats esmu izmantojis tos vairākkārt, un vienmēr palicis apmierināts.